Whatsapp İnternetsiz Şekilde Nasıl Kullanılır?

Whatsapp İnternetsiz Şekilde Nasıl Kullanılır?

Merhaba arkadaşlar yayınımıza Hoş geldiniz, Bu yayınımızda Sizlere İnternetsiz Şekilde Whatsapp Kullanabiliyor muyuz? Kullanabiliyorsak Nasıl Kullanabiliriz? Sizlerin Bu sorularınızın yanıtını ve bunları nasıl yapabiliriz onları hem videolu hem yazılı şekilde göstereceğim..
2020 Yılında KEZZAP KS YouTube kanalımızda yayınlamış olduğumuz " İnternetsiz şekilde Whatsapp Nasıl kullanılır? " Başlıklı İçeriğimiz yukarıda yer almaktadır. İsterseniz detaylı şekilde anlattığım Yukarıdaki videomuza yukarıdaki fotoğrafa tıklayarak gidip, izleyip Yapabilirsiniz, İstemezseniz'de Şuan yazılı şekilde anlatacağım zaten.

Şimdi sorularınızın yazılı şekilde cevabını verelim. ve ardından nasıl yapabilirsiniz? riskleri var mıdır? bunlara göz atalım..

WHATSAPP İNTERNETSİZ ŞEKİLDE KULLANILABİLİR Mİ?

Evet Arkadaşlar, Whatsapp'ı İnternetsiz şekilde kullanmak mümkün fakat ufak bir sorun var;
Whatsapp'ı internetsiz kullanabilirsiniz, Fakat hattınıza Kontör Yüklediğinizde Kullandığınız İnternet, İnternet Paketinizden kesilir.. Yani bu borç gibi birşey oluyor fakat bizim burada zaten amacımız o anki sorunumuzu çözmek yani internetimiz olmadığı zaman veya internetimiz bittiğinde paketimizin günü gelene kadar beklemek yerine şuan kullanıp yenilendiğinde kesilmesi.. Bütün  bunları bilerek bunu yapınız lütfen. Bu arada bu işlem en son 2020 yılında benim tarafımca denenmiş ve olmuştur üzerinden 1.5 yıl geçti olup kontör yüklediğinizde kontörünüzden kesilebilir, o yüzden paketinizin yenilenme tarihi geldiğinde kontörünüzü yükleyin ki kontörden degil internet'ten kessin..

FATURALIYIM, HERHANGİ BİR SORUN OLUR MU ?

Faturalı olan kardeşlerime kesinlikle ve kesinlikle önermiyorum, isterseniz deneyebilirsiniz fakat denemesini ben malesef yapmadım. Yani kısacası uzak durmanız sizin için mantıklı olacaktır, fakat risk almak istiyorsanız tabi ki gene siz bilirsiniz..

HANGİ HATLARDA OLMAKTADIR ?

Türk telekom, Vodafone, Türkcell hatlarında olmaktadır... Diğer hatlarda denenmedi fakat olacaktır diye ümit ediyorum, denemenizden zarar gelmez, denerseniz sonucuna ulaşacağınızdan eminim :)


SENCE YAPMALI MIYIM ?

İhtiyaç halinde iseniz tavsiyem yapmanız yönünde, fakat keyfi bir şekilde lütfen yapmayın hele ki faturalı iseniz. kısacası ben denedim oldu herhangi bir sorun olmadı, YouTube'da yayınladığımızda Birçok kardeşimiz izledi ve birçok kardeşimiz " oldu " Yönünde olumlu cevaplar verdiler, yani sizlere dediğim gibi " İhtiyaç halinde iseniz yapabilirsiniz "

WHATSAPP'I İNTERNETSİZ NASIL KULLANIRIM ?

Eveett.. Şimdi işin Sonuç kısmına geldik, Peki biz bunu nasıl yapacağız? dediğiniz noktadayız..

Telefon modeline göre değişmektedir ama sizlere çoğu kişinin kullandığı samsung cihazından anlatacağım, zaten pek te bir fark yok, diğer cihazlara bakışla..

AYARLARA GİRİYORUZ
BAĞLANTILARA GİRİYORUZ
MOBİL AĞLAR KISMINA GİRİYORUZ
ERİŞİM NOKTASI ADLARINA GİRİYORUZ

Önümüzde kullandığınız operatörün internet vb. şeyleri çıkacaktır onları ellemiyoruz hiç, sağ üst köşeden ekle veya + işaretine tıklayıp yeni bir erişim noktası ekleyeceğiz, şimdi..


İSİM BÖLÜMÜNE  : "Whatsapp" Yazıyoruz

APN BÖLÜMÜNE  :  "internet" Yazıyoruz

PROXY BÖLÜMÜNE : "127.0.0.01" Yazıyoruz

BAĞLANTI NOKTASI BÖLÜMÜNE : "8080" Yazıyoruz

Ardından sağ üstteki : Tıklayıp Kaydet diyoruz ve şimdi kayıt ettik sıra geldi kullanmasına.

Daha yeni karşınıza gelen operatör seçimi bölümüne İnstagram Eklenmiş olmalı. Şimdi onu Seçiyoruz.. Seçtikten sonra Telefonunuzu yeniden başlatmanızı öneririm. Ve telefonunuz kullanmaya hazır. UNUTMAYIN! SADECE İNSTAGRAM'A GİRİŞ SAĞLAYABİLİRSİNİZ GOOGLE VB. İNTERNET GEREKTİREN HİÇBİR UYGULAMAYA GİREMEZSİNİZ 

TEKRARDAN ESKİ MOBİL VERİME NASIL DÖNEBİLİRİM ?

Ekranda görmüş olduğunuz Seçeneklerde eski seçili olan mobil ağınızı seçip, telefonu yeniden başlatıp, Başlattıktan sonra eski bağlantınız olan mobil veriye giriş yapabilirsiniz, istediğiniz zaman tekrardan WHATSAPP ağına bağlanıp kullanabilirsiniz..Bu videoda dahada detaylı olarak gösterilmekte ve anlatılmakta isterseniz videoya gidip yapabilirsiniz, iyi seyirler dilerim..


Yavaştan yayınımızın sonuna gelelim bu dersimize katıldığınız için teşekkürler, bir sonraki eğitimimizde görüşmek üzere, bu arada bizi  İnstagram veya Facebook'dan takip etmeyi unutma! ders duyurularımız oradan olacaktır bu sayede haberdar olabilirsin!

İnstagram Adresim : Tıkla

Facebook Grubumuz : Tıkla

YouTube Kanalımız : Tıkla

Asıl kanalım : Tıkla

Asıl Sitem : Tıkla


YouTube, Youtube egitim, Youtube eğitim, web egitim, web eğitim, web hocan, webhocan, YouTube eğitim seti, youtube egitim seti, youtuber olma, youtube ilk kanal açıldıgında ne yapmalıyız, youtuberlik egitimi, youtuberlik egitim seti, youtubeden ne kadar para kazanıyorum, youtubeden ne kadar para kazanılır, youtube'dan ne kadar para kazanılır, youtube'dan ne kadar kazanılır, youtube'dan ne kadar kazanıyorum, youtube para kazanma, youtube'dan para kazanma, youtubeden para kazanma,


Yorum Gönder

Yorum Yaptığınız için Teşekkürler!

Daha yeni Daha eski